تبلیغات
با ورزش مازندران - نساجی 1 پرسپولیس 0
با ورزش مازندران
بررسی ورزش مازندران در لیگهای كشور

ورزشی

ورزشی

تاریخ : شنبه 24 اسفند 1392

نساجی 1....................پرسپولیس تهران 0

گل :دقیقه 75 اسماعیل غروی


شمال اسپرت:تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی یک هفته‌ای مازندران از ساعت 14 و 30 دقیقه امروز در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف نساجی مازندران  رفت که با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم ریشه دار نساجی مازندران شد

حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانیم.


 حدود هزار هوادار مازندرانی که طرفدار پرسپولیس بودند امروز از ساعت 12 مقابل هتل قرمزپوشان جمع شدند و اتوبوس پرسپولیسی‌ها را از هتل تا محل بازی پرسپولیس و نساجی همراهی کردند. همین موضوع باعث شده بود تا ترافیک سنگینی در اتوبان‌های منتهی به ورزشگاهی که قرمزپوشان نساجی بازی داشتند به وجود بیاید.

*قبل از بازی دوستانه پرسپولیس و نساجی مازندران دیداری تدارکاتی بین نونهالان پرسپولیس قائمشهر و نساجی انجام شد که این دیدار با نتیجه دو بر دو خاتمه یافت.

*محمد نوری که به دلیل برخی مشکلات شخصی در بازی امروز حضور ندارد. این بازیکن زودتر از سایرین به تهران برای پیگیری برخی از مشکلات شخصی‌اش بازگشته است.

*ترکیب پرسپولیس نیز برای بازی مقابل نساجی مشخص شد. نیلسون، پولادی، نورمحمدی، بنگر، ماهینی، کفشگری، دهنوی، عالیشاه، عباس‌زاده، حقیقی و خلعتبری؛ یازده بازیکن پرسپولیس برای بازی امروز هستند.

*بنر بزرگی از عباس‌زاده در ورزشگاه نصب شده که مازندرانی‌ها او را پدیده لیگ برتر معرفی کرده‌اند.

*مسئولان تیم نساجی مازندران قبل از شروع بازی حلقه‌گلی را به علی دایی بابت زحماتش در فوتبال ایران هدیه دادند.

*تا 20 دقیقه مانده به شروع بازی حدود 18هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند.

*قبل از شروع بازی از دو قهرمان شطرنج‌باز مازندران که در مسابقات جهانی نیز مقام‌هایی را کسب کرده‌اند با نام‌های ابراهیمی و اسدی تقدیر شد. علی دایی هدایای این قهرمانان را به آنها هدیه داد.

*این بازی به طور مستقیم از شبکه تبرستان  روی آنتنرفت.

*در ورزشگاه وطنی  بارش شدید باران است...ارسال توسط http://qaemcloob.ir
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
ارتباط آنلاین