تبلیغات
با ورزش مازندران - برنامه کامل مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال
با ورزش مازندران
بررسی ورزش مازندران در لیگهای كشور

ورزشی

ورزشی

برنامه کامل مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال


تیم‌های اول تا هشتم مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال در مرحله پلی آف به مصاف یکدیگر می‌روند تا در نهایت بعد از دو برد از سه بازی، چهار تیم مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها مشخص شوند.


به نقل از سایت فدراسیون والیبال، در پایان دور مقدماتی لیگ برتر والیبال که چهارشنبه هفته گذشته به پایان رسید، هشت تیم برتر جدول به مرحله پلی اف صعود کردند که به ترتیب تیم‌های باریج اسانس، متین ورامین، میزان مشهد، کاله مازندران، پیکان تهران، شهرداری تبریز، نوین کشاورز و شهرداری ارومیه بودند.

این هشت تیم رقابت خود را از فردا چهارشنبه طبق برنامه زیر شروع می‌کنند:

چهارشنبه 30 بهمن ماه:

1- تیم اول با هشتم (باریج اسانس – شهرداری ارومیه)

2- تیم چهارم با پنجم ( کاله مازندران – پیکان تهران)

3- تیم سوم با ششم ( میزان مشهد – شهرداری تبریز)

4- تیم دوم با هفتم (متین ورامین – نوین کشاورز)

دیدارهای دور برگشت مرحله پلی آف نیز روزهای ششم و هفتم اسفند ماه در شهرهای ارومیه، تهران (دو بازی) و تبریز پیگیری خواهد شد. با توجه به اینکه دو بازی در این مرحله در تهران برگزار می‌شود، دیدار تیم‌های نوین کشاورز و متین ورامین به روز سه شنبه ششم اسفند ماه موکول شد.

در صورتی که تیم‌ها در دو دور رفت و برگشت به تساوی یک بر یک برسند، بازی سوم آنان روز یکشنبه 11 اسفندماه در شهرهای دور رفت برگزار خواهد شد تا چهره 4 تیم مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر سال 92 مشخص شود.

مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر والیبال نیز به صورت متمرکز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار خواهد شد که برنامه آن به شرح زیر است:

دور رفت مرحله نیمه نهایی (جمعه 16 اسفند ماه):

برنده نهایی بازی یکم (باریج اسانس – شهرداری ارومیه) با برنده نهایی بازی دوم (پیکان - کاله)

برنده نهایی بازی سوم (میزان – شهرداری تبریز) با برنده نهایی بازی چهارم (متین – نوین کشاورز)

دور برگشت مرحله نیمه نهایی (یکشنبه 18 اسفند ماه):

برنده نهایی بازی یکم (باریج اسانس – شهرداری ارومیه) با برنده نهایی بازی دوم (پیکان - کاله)

برنده نهایی بازی سوم (میزان – شهرداری تبریز) با برنده نهایی بازی چهارم (متین – نوین کشاورز)

در صورتی که بازی‌های این مرحله نیز با تساوی یک بر یک تمام شود، بازی سوم این تیم‌ها در روز سه شنبه 20 اسفند مشخص کننده تیم‌های فینالیست لیگ برتر والیبال است و بازی‌های مرحله نهایی پنج شنبه 22 اسفندماه برگزار می شود. اما اگر برنده تیم‌ها در مرحله نیمه نهایی در دو مسابقه مشخص شود، مسابقات مرحله نهایی روز سه شنبه 20 اسفندماه در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.

در مجموع از چهار تیم باریج اسانس، شهرداری ارومیه، کاله مازندران و پیکان تهران یک تیم شانس حضور در دیدار نهایی را دارد و حریف این تیم یکی از تیم های متین ورامین، میزان مشهد، شهرداری تبریز و یا نوین کشاورز خواهد بود.


ارسال توسط http://qaemcloob.ir
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
ارتباط آنلاین