تبلیغات
با ورزش مازندران - شش مازندرانی به اردوی تیم های ملی فوتبال ساحلی مردان و زنان ایران دعوت شدند
با ورزش مازندران
بررسی ورزش مازندران در لیگهای كشور

ورزشی

ورزشی

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال مازندران گفت : اعضای کادر فنی تیم های ملی فوتبال ساحلی مردان و فوتبال جوانان دختر ایران ، از شش مازندرانی برای حضور در اردوی این تیم ها دعوت کردند .

ˈ محمد نعمتی ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : ˈ مارکو اکتاویوˈ سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی ، 16 بازیکن را به اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرد ، که از این تعداد ، دو بازیکن مازندرانی هستند .

وی بیان کرد : ˈسیدپیمان حسینیˈ و ˈ مهدی حسنی نوذریˈ مازندرانی های حاضر در این اردو هستند که تمرینات خود را از پانزدهم بهمن ماه به مدت یک هفته در تهران برگزار می کنند .

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال مازندران افزود : همچنین کادر فنی تیم ملی فوتبال بانوان جوان ایران ، در آخرین فهرست اسامی دعوت شدگان ، از چهار مازندرانی برای شرکت در اردوی این تیم دعوت کرد .

نعمتی ادامه داد : اردوی این تیم از پنجم بهمن ماه در کمپ تیم های ملی آغاز می شود و ملی پوشان زیر نظر ˈ مهناز امیر شقاقیˈ تمرینات خود را برگزار خواهند کرد .

وی گفت : ˈ زهرا خدابخشیˈ، ˈفاطمه گرائیلیˈ، ˈملیکا متولیˈو ˈفاطمه رعیت ˈ مازندرانی های دعوت شده به این اردو هستندارسال توسط http://qaemcloob.ir
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
ارتباط آنلاین