تبلیغات
با ورزش مازندران - نتایج هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال
با ورزش مازندران
بررسی ورزش مازندران در لیگهای كشور

ورزشی

ورزشی

نتایج هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال


بازی های هفته شانزدهم ( هفته پنجم دور برگشت ) مسابقات والیبال لیگ برتر آقایان امروز در 6 شهر کشور برگزار شد .


* در آمل : تیم صدر جدولی باریج اسانس کاشان مقابل تیم کاله مازندران (1 - 3) مغلوب شد و دومین شکست متوالی و چهارمین باخت خود را در این فصل تجربه کرد .

به رغم این نتیجه ، جایگاه باریج اسانس با 37 امتیاز در رده نخست جدول لیگ تغییر نکرد اما با توجه به پیروزی امروز تیم متین ورامین ، فاصله امتیاز باریج اسانس با متین ورامین به 2 امتیاز رسید .

کاله هم با پیروزی امروز خود 28 امتیازی شد و با یک پله صعود به رده چهارم جدول آمد .


* در ورامین : متین ورامین بازی راحتی داشت و در بازی خانگی خود مقابل تیم ته جدولی سایپا البرز ( 3 - 0) به پیروزی رسید و فاصله امتیازش را با باریج اسانس صدرنشین به 2 امتیاز رساند .

متین هم اکنون با 35 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد .

* در تهران : تیم رده سومی میزان مشهد مقابل تیم پیکان تهران تاب نیاورد و ( 2 - 3 ) مغلوب پیکان شد .

به رغم پیروزی پیکان در این بازی ، جایگاه تیم میزان با 33 امتیاز در رده سوم جدول تغییر نکرد اما تیم پیکان به رغم پیروزی با 28 امتیاز از رده چهارم به رده پنجم رفت و جای خود را با تیم کاله عوض کرد .

* در ارومیه : مصاف دو تیم همنام شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز به سود نماینده تبریز پایان یافت و شهرداری ارومیه با نتیجه ( 0 - 3 ) یازدهمین باخت خود را در این فصل تجربه کرد .

شهرداری تبریز با این پیروزی 24 امتیازی شد و در رده ششم ماند .

* در زاهدان : نوین کشاورز تهران که در دور رفت از شهرداری زاهدان 3 امتیاز کسب کرده بود امروز تنها 2 امتیاز به دست آورد و ( 3 - 2 ) نماینده زاهدان را در خانه اش شکست داد .

نوین با این پیروزی 21 امتیازی شد و با دو پله صعود به رده هشتم رفت .

* در گنبد : تیم والیبال جواهری گنبد پیروز میدان اعلام شد .

در بازی امروز جواهری گنبد با آلومینیوم المهدی بندرعباس که در سالن المپیک شهر گنبدکاووس برگزار شد و از بازی های حاشیه دار بود ، ناظر فدراسیون نتیجه را ( 3 بر 0 ) به سود جواهری گنبد اعلام کرد.

این تصمیم وقتی گرفته شد که مربی المهدی بندرعباس در ست چهارم وقتی که جواهری با نتیجه 6 بر 4 جلو بود در اعتراض به تماشاچیان ، بازیکنانش را به خروج از زمین بازی فراخواند.

مربی المهدی بندرعباس معتقد بود تماشاچیان شعارهای نامناسب می دهند اما برخی حاضران در سالن گفتند : آقای شهناز در ست دوم و سوم خود با حرکات نامناسب دست به تحریک تماشاچیان زد .

در ست های اول و دوم جواهری با نتیجه 25 بر 19 و 25 بر 17 پیروز شده بود و نتیجه ست سوم هم 25 بر 23 از آن آلومینیوم المهدی شده بود.

بازی دو تیم در ست سوم هم به علت اعتراض مربی تیم المهدی بندرعباس حدود 6 دقیقه متوقف شده بود.

مربی المهدی بندرعباس همچنین در ست سوم به رئیس هیات والیبال گنبد هم اعتراض کرد و چند دقیقه ای درگیری لفظی داشت .

جواهری گنبد با این پیروزی 22 امتیازی شد و جایگاه هفتمی خود را در جدول حفظ کرد .


ارسال توسط http://qaemcloob.ir
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
ارتباط آنلاین